Regulamin

Regulamin ośrodka Kolorowe Domki.

 1. W sezonie głównym (3) proponujemy pobyty tygodniowe od soboty do soboty (pobyty inne niż tygodniowe oferujemy tylko w miarę wolnych miejsc). Poza tym okresem pobyt możliwy jest przez minimum cztery doby.
 2. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30 % kwoty całego pobytu w ciągu 4 dni od momentu rezerwacji. Pozostałą kwotę należy uiścić w gotówce w dniu przyjazdu lub odpowiednio wcześniejszej w formie przelewu na konto, tak aby w dniu przyjazdu pozostała kwota była już zaksięgowana na koncie.

  Dane do przelewu: Stalchem Sp. z o.o. Sp. K.  ul. Łagiewnicka 25, 41-902 Bytom.
  Nr konta: 62 1020 2368 0000 2102 0527 5419

 3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, kończy o godzinie 10:00.
 4. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 300 zł zabezpieczająca ewentualne szkody. Kaucja rozliczana jest w dniu wyjazdu.
 5. Przed podjęciem decyzji o rezerwacji pobytu w naszym ośrodku prosimy o zapoznanie się z aktualnym wyposażeniem domków – (menu – domki nad morzem). 
 6. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy.
 7. Parking jest bezpłatny dla gości ośrodka. Do każdego domku przypisane jest jedno miejsce parkingowe. Parkowanie pojazdów odbywa się w wyznaczonych miejscach.
 8. Cisza nocna trwa od godziny 22:00 do godziny 8:00. W przypadku jej nie przestrzegania właściciele mają prawo zażądać bezzwłocznego opuszczenia obiektu, bez zwrotu wniesionych opłat za pobyt. Na terenie Ośrodka mogą przebywać wyłącznie osoby zakwaterowane.
 9. Za bezpieczeństwo dzieci na terenie ośrodka ponoszą odpowiedzialność ich rodzice / opiekunowie.
 10. Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 roku życia) mogą przebywać w domkach tylko pod opieką osoby dorosłej.
 11. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu (również e-papierosów) smażenia ryb, używania otwartego ognia, palenia świeczek.
  W domkach zainstalowane są czujki dymu. Każdorazowe nieuzasadnione uruchomienie czujki dymu związane jest z automatycznym powiadomieniem służb ochrony co skutkuje obciążeniem kosztami użytkownika domku w kwocie 500 zł.
 12. Zabrania się używania sprzętów zasilanych energią elektryczną (grille elektryczne, grzałki, termowentylatory, grzejniki) bądź gazową nie będących wyposażeniem domków.
 13. Dostępne na terenie ośrodka grille prosimy rozpalać PRZED domkiem, nie na tarasie.
 14. Przed zdaniem domku należy zdjąć prześcieradła, poszwy i poszewki z kołder i poduszek oraz posprzątać domek.
 15. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzone lub skradzione mienie tj.: parkujące samochody oraz pozostawione przedmioty wartościowe w domku i przed domkiem. Ośrodek jest monitorowany.
 16. Nie przyjmujemy zwierząt.
 17. Konieczność rezerwacji łóżeczka turystycznego, krzesełka, wanienki prosimy zgłaszać w trakcie rezerwacji.
 18. Wpłata zadatku oznacza akceptację warunków rezerwacji oraz Regulaminu.
 19. Rezygnacja z części pobytu, późniejszy przyjazd czy wcześniejsze opuszczenie kompleksu, spowodowane nie z winy właściciela, nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt.
 20. Po zameldowaniu, Goście mają obowiązek zapoznać się z regulaminem placu zabaw.
 21. W przypadku nieprzestrzegania zasad Regulaminu ośrodka właściciele mają prawo zażądać bezzwłocznego opuszczenia obiektu, bez zwrotu wniesionych opłat za pobyt.
 22. UWAGA !!! Faktury VAT wystawiamy tylko po uzyskaniu od rezerwującego pisemnej informacji celu wystawienia faktury (konsumenckiej lub podatkowej) i przed zapłatą kwoty zadatku lub pobytu. W przypadku konieczności wystawienia Faktury VAT rezerwujący jest zobowiązany przekazać pełne dane do wystawienia Faktury. NIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY BEZ DEKLARACJI CELU WYSTAWIENIA FAKTURY (KONSUMENCKA LUB PODATKOWA).
 23. W Ośrodku obowiązuje segregacja śmieci.